Jdi na obsah Jdi na menu
 


Phoebe

18. 4. 2007

Předtuchy

Phoebe StyxPhoebe.gif

Phoebe může vídět zpátky do minulosti a také dopředu do  budoucnosti.Tato síla je velice užitečná,protože jim mohou říci kdo je jejich nevinný nebo možná dokonce nepřítel.Navíc Phoebe je citlivější cítit nějaky druh psychické energie,např.přítomnost ducha nebo jiné osoby.Její síla se spustí když Phoebe sáhne na nějaký předmět nebo osobu.                                                                                                                    
Tuto moc také používali:Patty Halliwell(když čekala Phoebe),Melinda Warren

Levitace
 PhoebeLevitation.gif
Jak její síla rostla,Phoebe přijala novou sílu-levitaci.S touto aktivní silou může levitovat několik sekund.V kombinaci s kick-boxem je Phoebe velice silná a ohrožuje všehny zlé bytosti.Poprvé mohla jít nahoru jen do vzduchu,ale jak přebrala kontrolu and svojí mocí,Phoebe může dokonce létat do krátkých vzdáleností.

Tuto moc také používali:Billie Jenkins,Leo Wyatt

Empatie

Phoebe Emapthy.gif

empatie je moc,kdy může nějaká osoba číst cokoli jïná osoba cítí nebo prožívá.Když síly spustí emoce,kdykoli má schopnost může klepat do těch citů a brázdit kohokoliv moc.Když poprvé měla tuto moc Phoebe ji mohla stěží kontrolovat.Jak čas běžel mohla říci Paige a Piper jejich emoce-jak je příznivě trápila-tak pili specialní lektvar aby zastavili moc ovlivnující je.                                                                                 

Tuto moc také používali:Empatikové

,,Planoucí příchod,,

Způsob transportace.Phoebe získala když čekala zárodek Zdroje.Tato schopnost se k ní opravdu nehodila,ale k zárodku.Když miminko bylo miminko zabito,jeho moc také.

Levitace a Elektrický výboj


Když sestry cestovaly do budoucnosti bylo vidění Phoebe, viděla,že se zranila o sloup.V roce 2009 byla Phoebe vždy ve vězení a minulá Phoebe nevěděla proč,většinou protože byly její síly jen pasivní,ale Leo ji řekl,že někoho svou mocí zavraždila a dal jí novinový ústřižek.Jak to  držela měla předtuchu,že zabila bassebalového hráče,který měl zabít jednoho z jejích přátel

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

NFNT

(NFNT, 30. 1. 2016 11:40)

Docela super, jen bych zapracoval na textu. Když používáš překladač tak ten text přizpůsob tak, aby to dávalo větší smysl.

nevedela sem

(bárísek, 28. 5. 2009 17:23)

no tak to sme ani netušila